Odwadnianie i zagospodarowanie osadów

Nasza firma wyróżnia się na rynku bogatą ofertą kierowaną do użytkowników oczyszczalni ścieków zarówno komunalnych jak i przemysłowych. Proponujemy między innymi profesjonalne technologie związane z odwadnianiem osadów. Od początku swojej działalności na rynku dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Odwadnianie osadów przez Eko-Industries nie jest w tym przypadku żadnym wyjątkiem. Powierzając wykonanie takich prac właśnie nam, można być pewnym, że wszystko zostanie wykonane jak należy.

Produktem ubocznym każdego procesu oczyszczania ścieków tak komunalnych jak i przemysłowych są osady ściekowe. Ze względu na bardzo wysokie uwodnienie osady należy poddać procesowi usunięcia wody jeszcze w miejscu ich wytwarzania. Wieloletnie doświadczenie z osadami podpowiada nam, że w przypadkach trudnych warto jest wykonać testy technologiczne na obiekcie w celu prawidłowego doboru urządzenia do odwadniania osadów oraz stwierdzenia do jakiego stopnia możliwe jest usunięcie wody z danego osadu. Firma Eko-Industries może wykonać takie testy oraz zaproponować odpowiednią technologię. Do wyboru mamy następujące urządzenia:

  • - prasa taśmowa Monobelt®,
  • - prasa śrubowo-talerzowa,
  • - prasa śrubowo-bębnowa,
  • - wirówka dekantacyjna,
  • - workownica Draimad®.

Dysponowanie różnego rodzaju urządzeniami sprawia, że jesteśmy firmą, która bez problemu może dobrać właściwą technologię, co przekłada się na skuteczność odwadniania osadów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, można być pewnym, że osad zostanie odwodniony do maksymalnie osiągalnego w danym układzie poziomu. Wszystkie urządzenia, którymi dysponujemy, charakteryzują się wysoką jakością. Pochodzą od najlepszych producentów, co jest gwarancją ich skuteczności, a także niezawodności. To właśnie dlatego nasi klienci mogą być pewni, że zlecenia zawsze realizujemy w ustalonym terminie.

Odwadnianie osadów – jakość w dobrej cenie

Odwadnianie osadów to nie jedyne, co mamy do zaoferowania naszym klientom. Jesteśmy firmą wszechstronną, która zwraca uwagę naprawdę bogatą ofertą. Dlatego oferujemy również dalszą obróbkę osadów, z których usunięta została woda. Odwadnianie osadów w Eko-Industries to nie tylko naprawdę wysoka jakość świadczonych usług, ale również bardzo atrakcyjna cena. Dbamy o to, aby nie windować cen, co sprawia, że pod tym względem jesteśmy naprawdę bardzo konkurencyjni. Decydując się na odwadnianie osadów w Eko-Industries, można być więc pewnym, że nigdy się nie przepłaci. Dla klientów jest to niezwykle atrakcyjna perspektywa.

Odwadnianie osadów - dalsza obróbka

Propozycja dla użytkowników zainteresowanych dalszą obróbką i zagospodarowaniem osadów związana jest z doborem technologii:

  • - granulacji osadu do postaci nawozu organiczno-wapnowego,
  • - suszenia osadu aż do uzyskania 80-90% suchej masy
ODWADNIANIE I ZAGOSPODAROWANIE OSADÓW

W ramach prowadzenia inwestycji związanych z systemami granulacji przeprowadzamy również z upoważnienia klienta procedurę uzyskiwania certyfikatu pozwalającego na wprowadzenie produktu do obrotu handlowego. Tym samym pomagamy naszym klientom na każdym etapie inwestycji. Dbamy o to, aby nasi klienci nie musieli niczym się martwić. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Dla nas to pełne zadowolenie tych, którzy decydują się skorzystać z naszych usług jest najważniejsze.

Dla większych inwestycji (np. suszarni osadów) przeprowadzamy ocenę opłacalności oraz zwrotu zainwestowanych środków w założonym terminie eksploatacji. Zawsze dokonujemy dokładnych, precyzyjnych analiz.

Odwadnianie osadów w Eko-Industries – doświadczony i wysoce wykwalifikowany personel

Nasza firma zwraca uwagę nie tylko przystępnymi cenami i bogatą ofertą. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, można być pewnym, że wszystkim zajmie się doświadczony i wykwalifikowany personel. W naszych szeregach pracują pracownicy doskonale znający się na tym, co robią. Dzięki temu są w stanie perfekcyjnie dobrać odpowiednią metodę odwadniania osadów, co gwarantuje wysoką skuteczność i efektywność. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z procesem odwadniania osadów, nasi pracownicy naprawdę chętnie je rozwieją. Odpowiedzą na każde zadane przez klienta pytanie. Jeśli planujesz zlecić odwadniania osadów, zależy Ci na tym, aby cały proces został przeprowadzony przy zastosowaniu odpowiedniego urządzenia, chcesz mieć pewność, że efekt będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami, nie czekaj. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Stawiając na naszą pomoc, będziesz w pełni usatysfakcjonowany.