Produkcja laminatów poliestowo-szklanych

Nowoczesne materiały i tworzywa cieszą się coraz większą popularnością. Wykorzystywane są coraz chętniej, powoli wypierając tradycyjne i znane od lat rozwiązania. Laminaty poliestrowo – szklane to najlepszy przykład nowoczesnych tworzyw, które sprawdzają się naprawdę świetnie.

Laminaty poliestrowo-szklane są tworzywem kompozytowym powstałym z połączenia maty szklanej oraz lepiszcza w postaci żywicy poliestrowej. Ze względu na skład kompozytu materiał wykazuje bardzo dobrą wytrzymałość na zginanie i rozciąganie oraz względnie dużą odporność na uderzenia. W fazie produkcji formowanie takiego materiału jest bardzo proste dzięki czemu można wykonywać z tego tworzywa elementy praktycznie o dowolnych kształtach od detali dekoracyjnych i stand’ów marketingowych po elementy konstrukcyjna takie jak balustrady, pomosty czy zbiorniki.

Firma Eco-Industries współpracuje na stałe z zakładem produkcyjnym wyrobów wykonywanych z Produkcja laminatów poliestowo-szklanych. Zaplecze inżynierskie naszej firmy podejmuje się projektowania elementów wielkogabarytowych i podzespołów, które później realizowane są na produkcji. Nasz zespół inżynierski to wysokiej klasy fachowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Są w stanie zaprojektować nawet najbardziej zaskakujące konstrukcje wielkogabarytowe oraz podzespoły. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o zespół produkcyjny.

Produkcja laminatów poliestrowo-szklanych

Przyjmowane zlecenia na wyroby z laminatów poliestrowo-szklanych możemy realizować więc na podstawie dokumentacji klienta lub na podstawie jedynie koncepcji technicznej opracowując własny autorski projekt wyrobu. To od klienta zależy, na które rozwiązanie się zdecydujemy. Nigdy nie narzucamy sposobu realizacji, ale chętnie podpowiadamy i pomagamy w podjęciu najlepszej z punktu widzenia klienta decyzji. Zależy nam bowiem na tym, aby klient był zawsze w pełni usatysfakcjonowany.

Produkcja laminatów poliestowo-szklanych - odbiorcy

Nasze projekty i produkowane elementy znajdują odbiorców głównie wśród użytkowników branży ochrony środowiska. W związku z tym możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że stosowane przez nas technologie produkcji i materiały są bardzo wysokiej jakości oraz są odporne na skrajnie niekorzystne warunki pracy. Na naszym koncie mamy dziesiątki realizacji zarówno elementów typowych jak i prototypów, które później na stałe znalazły miejsce w ofertach firm naszych klientów. Chętnie podejmujemy się realizacji skomplikowanych projektów, których dotąd nikt nie chciał wykonać. Nie boimy się wyzwań. Produkcja GRP przez Eco-Industries to zawsze gwarancja perfekcyjnego wykonania i projektów, które nikogo nie zawiodą. Wśród klientów, którzy korzystali z naszej oferty, zbieramy naprawdę bardzo dobre opinie. Co więcej, wielu z nich chętnie nas poleca, wskazując na nasz profesjonalizm, zaangażowanie i tempo pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiaj nikt nie chce długo czekać na realizację zamówienia. Dlatego zawsze pracujemy tak szybko, jak tylko się da. Powierzając nam wykonanie elementów z laminatów poliestrowo – szklanych, można być pewnym, że naprawdę szybko trafią one na swoje miejsce.

W palecie naszej oferty znajdują się przede wszystkim:

  • elementy wielkogabarytowe o rozmiarach do 13 metrów długości i 3 metrów szerokości (szerokość transportowa),
  • kontenery technologiczne z laminatów poliestrowo-szklanych na ramie stalowej z wyposażeniem (oświetlenie, drzwi, orurowanie, okablowanie, wentylacja itp.),
  • zbiorniki naziemne i podziemne pionowe i poziome o średnicach do 3 metrów,
  • balustrady, kratownice, pomosty,
  • baseny ogrodowe i inne zbiorniki wykonywane na zlecenie,
  • wszelkie formy i tzw. kopyta do produkcji elementów z laminatów poliestrowo-szklanych.

Jak widać, nasza oferta jest naprawdę niezwykle bogata. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom różnych grup klientów. Każdy może być jednak pewny realizacji na najwyższym poziomie.

Jakie zalety mają laminaty poliestrowo – szklane?

Proponowane przez nas laminaty poliestrowo – szklane to tworzywo kompozytowe, które ma całe mnóstwo zalet. Stawiając na nie, można być pewnym, że zyskuje się produkty niezwykle uniwersalne i wszechstronne. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie. Spotkać można je w domach, ale są niezastąpione również w wielu gałęziach przemysłu. Ich niewątpliwym atutem jest ogromna wytrzymałość. Jednocześnie są bardzo lekkie, z łatwością poddają się również modelowaniu. Są tworzywem w pełni bezpiecznym – podlegają wielu normom, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i jakość. Coraz częściej proponowane przez nas laminaty wypierają tradycyjne materiały, które były dotąd wykorzystywane. Pod wieloma względami przewyższają dotychczas wybierane materiały, świetnie je zastępując.

Produkcja GRP przez Eco-Industries to również gwarancja uzyskania materiałów odpornych na korozję. Proponowane przez nas laminaty poliestrowo – szklane doskonale znoszą wpływ czynników chemicznych. Nie straszne im niekorzystne warunki środowiskowe. Nie wpływa na nie negatywnie ani deszcz, ani słońce. Pod tym względem wypadają one zdecydowanie lepiej niż wiele innych, znanych od dawna materiałów. Są odporne również na uszkodzenia mechaniczne. Nie ma najmniejszych problemów z ich myciem i konserwacją. Nawet bardzo długo od produkcji prezentują się świetnie, wyglądając jak nowe. Można je wykorzystywać latami.

Produkcja GRP przez Eco-Industries to także technologia na czasie. Laminaty poliestrowo – szklane są dzisiaj powszechnie wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Naprawdę trudno wyobrazić sobie bez nich współczesne elektrownie wiatrowe czy samoloty. Można przypuszczać, że ich zastosowanie będzie z czasem stawało się coraz szersze. Z pewnością za kilka lat laminaty poliestrowo – szklane będą stałym elementem naszego otoczenia.

Produkcja GRP

Posiadając własną montownię oraz zakład produkcji szaf elektrycznych ze sterowaniem możemy również wykonywać dla potencjalnych klientów indywidualne projekty urządzeń lub podzespołów na bazie laminatów poliestrowo-szklanych. Chętnie podejmujemy się realizacji naprawdę skomplikowanych zamówień. Jesteśmy bowiem firmą, która nie boi się wyzwań. Dla nas laminaty poliestrowo –szklane to przyszłość, która prędzej czy później czeka nas wszystkich.

Jeśli interesują Cię laminaty poliestrowo – szklane, szukasz naprawdę bardzo dobrego wykonawcy, który Cię nie rozczaruje, zależy Ci na terminowej realizacji, nie czekaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkcja GRP przez Eko-Industries to gwarancja pełnej satysfakcji.